Bohumila Šindelářová

Cihlářská 313
Chrastava
46331


775 940 940
bohumila31@seznam.cz

Enzymatický peeling

Při enzymatickém peelingu dochází pouze pomocí čistě přírodních biologických enzymů k odstraňování zrohovatělých buněk ze svrchní vrstvy pokožky. Požadovaného efektu je tedy na rozdíl od mechanického peelingu docíleno zcela bez použití brusných přísad. O intenzivní, a přitom šetrné hluboké čištění pleti se plně postarají proteolytické (bílkoviny štěpící) enzymy.
Toto kosmetické ošetření je vhodné pro každý typ pleti, ideální je pro kuperózní pokožku. Enzymatický peeling má rozjasňující, protizánětlivé, čisticí a hydratační účinky. Pokožka bude po zákroku jemná a vyhlazená. Doporučuje se jako součást čištění pleti před dalším kosmetickým ošetřením.

Jemný enzymatický peeling šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky a dodává pleti svěží a hebký vzhled. Neobsahuje abrazivní přísady – peelingovou funkci vykonávají enzymy získané z ananasu. Tento peeling je vhodný pro všechny typy pleti, včetně suché, citlivé, se sklony k zarudnutí nebo k akné.

• odstraňuje odumřelé buňky ze svrchní vrstvy pokožky
• znatelně zlepšuje stav pleti
• zjemňuje a vyhlazuje pleť
• usnadňuje další vstřebávání intenzivních látek
• je vysoce účinný

Enzymatický peeling je vhodný přípravek pro ošetření klientek, které vyžadují okamžitý efekt projasnění a omlazení pleti. Výsledky enzymatického peelingu jsou viditelné prakticky okamžitě po jeho aplikaci. Jeho použití je proto ideální pro kosmetické ošetření zákaznice, kterou čeká významná společenská událost.