Bohumila Šindelářová

Cihlářská 313
Chrastava
46331


775 940 940
bohumila31@seznam.cz

Popis hloubkového čičštění Ultrazvukovou špachtlí

Bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti, bez rozdílu věku či pohlaví Naprosto bezbolestné, neagresivní a velmi účinné hloubkové čištění pleti zcela nahrazuje ruční čištění aknózní a problematické pleti

Přijďte si vyzkoušet moderní metodu bez mačkání a nípání!

Předností ultrazvukového čištění pleti je bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti na bázi jemného hloubkového peelingu, který se dá provádět u všech typů pleti, obzvlášť u pleti se zánětlivými projevy spojenými s akné.

Nejžádanější kosmetické ošetření pleti revolučním ultrazvukovým přístrojem! Jedná se o naprosto bezbolestné, neagresivní a velmi účinné hloubkové čistí pleti. Nahrazuje ruční hloubkové čištění, přičemž ale vyčistí až 80 % pórů! To je naprosto bezkonkurenční výsledek oproti ručnímu čištění, navíc klient nemá po ošetření flekatou a podrážděnou pleť!

Výsledkem kosmetického ošetření je celkové ozdravení kůže, obnovení pružnosti a hebkosti pokožky a dosažení jejího mladistvějšího vzhledu. Vhodné pro ženy i muže. Peeling nenarušuje integritu kůže do hloubky a nehrozí zde přenos infekce.

Cílem ultrazvukového čištění pleti je odstranění odumřelých kožních buněk, rozzáření pleti, detoxikační efekt, emulgování přebytečného mazu a částečně dochází k redukci melaninu (pigmentového barviva). Dalšími účinky: stimulace tkání, redukce vrásek, zpevnění pokožky, zvyšuje prokrvení a aktivuje kolagenní vlákna. Další velmi účinnou metodou je jemná hloubková masáž ultrazvukovými hlavicemi využívající vibrace o frekvenci 1 HMZ, která působí do hloubky a využívá se ke vpravování účinných látek a žehlení pleti obličeje.

Těmito metodami můžeme řešit významné problémy našich klientek, především akné, obtížně řešitelné zklidnění podrážděné pleti, zlepšení stavu kuperózy(žilky) a intenzivní hydratace s liftingem.

Ošetření doporučuji pro aknózní, dehydratovanou, suchou i zralou pleť, kde ultrazvuk příznivě působí na vyžehlení vrásek a vpravování kosmetických sér a ampulí do pleti. Ultrazvukové čištění pleti je součástí v každém mém ošetření Kosmetika Bohunka.