Bohumila Šindelářová

Cihlářská 313
Chrastava
46331


775 940 940
bohumila31@seznam.cz

Essenté

Koncept Essenté Beauty Institute je výsledkem několikaleté práce týmu českých odborníků, kteří se rozhodli splnit si svůj sen – vyvinout a vyrobit špičkovou českou kosmetiku, která bude plně srovnatelná s tím nejlepším, co se v současném světě kosmetiky a profesionální péče o pleť nabízí.

Základem filozofie Essenté je skutečnost,že kosmetické přípravky by neměli být pouze pěstící a dekorativní účinky, ale měli by aktivně napomáhat ke zlepšování zdravého stavu a vzhledu pokožky.Volba aktivních látek a dalších aktivních složek jednotlivích přípravků Essenté, stejně jako jejich přesné poměry a výrobní postupy, jsou proto postaveny  na nejmodernějších vědeckých poznatcích z oblasti kosmetologie a dermatologie. Kosmetika Essenté zcela naplňuje mezinárodní kritéria , která ji opravňují k tomu , aby byla označována výrazem KOSMOCEUTIKUM, tedy všeobecně uznávaným označením pro nejvyšší kategorii kosmetických produktů.

Essenté je profesionální kosmeceutickou značkou, jejíž celý vývoj i výroba probíhá na území České republiky. Právě díky domácímu vývoji a výrobě je možné tuto kosmetiku nabídnout českým zákazníkům za výhodnější ceny , než za jaké jsou zde prodávány obdobně kvalitní   a srovnatelné účinné přípravky z Německa , Itálie nebo USA.